درباره سایت دریم ویلا ( ویلای رویایی ) | Dream Villa

درباره سایت ویلای رویایی- دریم ویلا | Dream Villa

اگر مایل به خرید ویلا در كردان، كوهسار، تهراندشت، سرخاب، لواسان، دماوند، شهریار و یا سایر نقاط استان تهران و استان البرز هستید.

و یا در زمینه فروش ویلا در سایر نقاط کشور بعنوان مالک و یا مشاور املاک فعالیت می‌کنید، “سایت دریم ویلا “مکان مناسبی برای فعالیت شماست.

در “سایت دریم ویلا ( ویلای رویایی )” یا همان دریم ویلا ، فهرستی از ویلاها، زمین ها، باغ‌ها و باغچه های فروشی را مشاهده خواهید کرد که توسط مالک، مشاورین املاک و یا کارشناسان سایت دریم ویلا جهت فروش ثبت شده‌اند.

مسئولیت کلیه املاک ثبت شده توسط مالکین و مشاورین املاک به عهده خودشان می باشد، و تنها مسئولیت املاکی که توسط کارشناسان سایت دریم ویلا ثبت شده باشد به عهده ما می باشد.

سایت دریم ویلا منفعتی در قراردادهای منعقده شده بین خریدار و فروشنده ندارد.

دریم ویلا | Dream Villa  ، جامع‌ترین پورتال خريد، فروش ، اجاره، طراحي و ساخت ويلا، خانه، باغ، باغچه و زمين در منطقه كردان، كوهسار، تهراندشت، سرخاب، محمد شهر، زعفرانيه، سهيليه، چهارباغ ،قاسم آباد، سنقرآباد، نمكلان، ايقربلاغ، سعيد آباد، اسماعيل آباد، آران و گلسار است که در سال 1398 فعالیت خود را آغاز کرد.

دریم ویلا | Dream Villa ، تنها یک سامانه جست‌وجوی ملک نیست بلکه خدماتی فراتر از خرید، فروش و اجاره ملک به کاربران و مشتریان خود ارائه می‌کند.

افراد جویای ویلا، با مراجعه به این وبسایت می‌توانند علاوه بر رفع نیاز مسکن خود، اطلاعات بسیار جامعی از موقعیت ملک مورد نظر در اختیار داشته باشند.

فروشندگان ویلا نیز براحتی میتوانند ملک مورد نظر خود را در سایت Dream Villa ثبت کنند تا در بهترین سامانه اطلاع رسانی ویلاهای منطقه استان تهران و استان البرز قرار گیرد. جهت ثبت ملک | کلیک کنید…

دریم ویلا، به لطف داشتن بانک اطلاعاتی بسیار جامع از ویلاهای استان تهران و البرز ( “کرج” )، اطلاعات تحلیلی لحظه‌ای از تغییرات قیمت، پیش‌بینی و روند قیمت منطقه‌ای ارائه می‌کند.

اطلاعات املاک ثبت شده در وبسایت دریم ویلا کاملا معتبر بوده و تمامی آگهی‌ها پس از طی مراحل مختلف، بررسی شده تا از ثبت آگهی‌های غیرواقعی جلوگیری به عمل آید.

امکان دسترسی همیشگی و آنلاین به این وبسایت از یک سو و ثبت مشخصات کامل ملک اعم از متراژ، عمر بنا، تعداد اتاق خواب، طبقه، امکانات رفاهی همراه با عکس‌ها و ویدیوهای با کیفیت از آن از سوی دیگر، ریزترین اطلاعات مورد نیاز را در اختیار افراد جویای ملک قرار می‌دهد و بدین ترتیب فرآیند انتخاب و “یافتن ویلا” به میزان قابل توجهی آسان می‌شود.

ما در “دریم ویلا” ( “ویلای رویایی” ) یک تیم از کارشناسان و مهندسین تخصصی ملک هستیم؛ رویاهای کوچک هر کداممان تبدیل به یک رویای واحد و بزرگ شده است و هر روز بی وقفه برای آن تلاش می کنیم، تا بتوانیم محل آرامش و اطمینان شویم برای آن لحظه ای که قرار است یکی از لذت بخش ترین و مهم ترین تصمیم‌های زندگی خود را بگیرید؛ تصمیمِ خوب “ویلا دار” شدن!

همه ما در این تیم باور داریم که می‌توانیم در این تصمیم مهم شما را یاری کنیم و این راه برای ما هیچ انتهایی ندارد، هر روز قرار است بهتر باشیم، تا شما در کمترین زمان بتوانید تصمیم بهتری بگیرید؛ تصمیم خوبِ ویلا دار شدن

یکی از اهداف دریم ویلا ارائه خدمات با کیفیت بهتر و سرعت بیشتر و دسترسی آسان در مناطق مختلف تهران و البرز است.

معرفی، خرید، فروش و سایر خدمات دریم ویلا در استان تهران و استان البرز

1_ استعلام املاک موجود که دارای سند و مدارک کامل بوده .

2_ پیشنهاد ملک های برتر

3_ وجود املاک در مناطق مختلف مانند : جنگلی ، ساحلی ، شهرکی ، مستقل

4_ افراد متخصص و مجرب در امور ملکی

5_ انجام کلیه پروژه های عمرانی و ملکی و شخصی

با کارشناسان املاک رویایی تماس بگیرید.

شماره همراه : 09022385520

سایت ویلای رویایی : dreamvilla.ir

اینستاگرام ویلای رویایی : @dreamvilla.ir